Mërgata Shqiptare
Kosova

Është martuar me një turk, por ja çfarë vendimi ka marrë Almeda

Ajo është femra më e komentuar në Turqi. Modelja e njohur shqiptare, Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman, para një muaji u bënë prindër për herë të parë.

Çifti i njohur u bekua me një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Efehan. Sot, ndjekësit e Almedës në Instagram i parashtruan pyetje të shumta asaj lidhur me shtatzaninë, lindjen dhe kujdesin ndaj Efehanit, të cilave ajo iu përgjigj pa hezitim. Ndër pyetjet e shumta ishte edhe ajo se a do t’ia mësojë gjuhën shqipe djalit, sa kilogramë i ka shtuar gjatë shtatzanisë, kujt i ka ngjarë Efehani. Almeda u zotua se djalit të saj se do t’ia mësojë gjuhën shqipe.

Fotografia e Rent A Car Onix

TË ngjajshme

Nëna e 16-vjeçares flet për keqpërdorimin seksual të vajzës së saj (Video)

admin

Aktorja turke e njohur në Kosovë mund të dënohet me bu,rg

lajme

Sasa publikon pamje nga frizeri, në këtë gjendje ka përfunduar

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!