Mërgata Shqiptare
SPORT

El Shaarawy ka vendosur se ku dëshiron të luajë

El Shaarawy ka vendosur se ku dëshiron të luajë Stephan El Shaarawy ka vendosur për të ardhmen e tij.

Stephan El Shaarawy ka edhe një vit kontratë me Romën, por që ka marr vendim për të ardhmen e tij.

Sulmuesi italiano-egjiptian ka thënë se ai dëshiron të qëndrojë te skuadra romake, pasi është i lumtur aty.

“Aktualisht jam i fokusuar në ndeshjet e këtij sezoni, pasi dëshirojmë të futemi në top katërshe”, tha El Shaarawy, përcjell lajmi.net.

“Natyrisht se dua të qëndrojë te Roma, pasi këtu ndihem mirë dhe tifozët më duan.”, ka shtuar më tej ai. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

‘Kuqezinjtë e Jakovës’ në Beograd, shikoni çfarë kanë bërë

lajme

KB Prishtina me lehtësi kalon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

lajme

Edhe Inter e Napoli e duan shënjestrën e Juventusit

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!