Mërgata Shqiptare
SPORT

Edhe Inter e Napoli e duan shënjestrën e Juventusit

Edhe Inter e Napoli e duan shënjestrën e Juventusit Juventus ka marrë një lajm aspak të mirë.

Juventus mund ta humbet garën për transferimin e Isco Alarcon.

Inter dhe Napoli janë futur në garë për transferimin e mesfushorit spanjoll, përcjell lajmi.net.

Nerazurët dhe napolitanët janë të gatshëm të paguajnë rreth 80 milionë euro për shërbimet e tij.

Juventus ka kohë që po e kërkon spanjollin, por që ende nuk ka bërë një lëvizje për të.

Real Madrid është i gatshëm ta shet Iscon, pasi nuk llogaritë më në shërbimet e tij, andaj po kërkon 100 milionë euro. /Lajmi.net/

TË ngjajshme

E rrallë por e bukur: Mane shënon me thembër

lajme

Liverpool dhe Man City fitojnë dhe vazhdojnë betejën për titull

lajme

Alexander-Arnold vendos rekord historik në Premierligë

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!