Mërgata Shqiptare
Kosova

E Kishte Të Ftuar Vajzen Marokenie Arian Çani Bën Skandalin E Tjetër

E Kishte Të Ftuar Vajzen Marokenie Arian Çani Bën Skandalin E Tjetër Lamar: Marokenia rishfaqet kete here me hip hop.Që nga nëntori i 2017-ës procedura e vizave të punës për shtetasit e Ballkanit Perëndimor është më e thjeshtë dhe realizohet brenda një etape.

Fotografia e Rent A Car Onix

Kur rregullorja për Ballkanin Perëndimor hyri në fuqi, më 1 janar 2016Ajo ishte e ftuar ne Zone e Lire duke promovuar klipin e ri,ajo befasoi me gjuhen shqipe e fliste shume bukur. Por ajo qe ra me se shumti ne sy ishte kur Ariani u zgjua ju afrua asaj dhe pastaj ndodh ajo qe nuk pritej per te pare videon e plote.….shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn

TË ngjajshme

E fshiu menjëherë! Majlinda sapo postoi këtë FOTO të Majk në profilin e saj dhe për një moment nuk u besuam syve!

lajme

Jasharaj: Irritimi i arsimtarëve, si pasojë e lëvizjes së fshehtë të koeficientëve te sektorët tjerë (Video)

admin

Nëna harron fëmijën e porsalindur në makinë, e tmerrshme ajo që ndodh më pas

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!