Mërgata Shqiptare
Kosova

E jashtëzakonshme: Momenti kur Granit Xhaka shënon golin fantastik dhe dërgon Zvicrën në EURO2020

Zvicra është duke e deklasuar Gjibraltarin në udhëtim me rezultat 1-6, shkruan Periskopi.

Golin e gjashtë për zviceranet e shënoi mesfushori shqiptar, Granit Xhaka./
Më poshtë mund ta gjeni golin e Xhakës:

VIDEO KETU

TË ngjajshme

Labi me motrën e tij e ‘kallin’ me valle në dasmë, kaq bukur po duken

lajme

Letra prekëse e Hazardit për Chelsean, pasi u zyrtarizua në Real Madrid

admin

Bota po kërkon babain dhe vajzën që dje po loznin para Notre Dame

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!