Mërgata Shqiptare
Showbiz

E akuzojnë për silikon, Rashel Kolaneci i mbyll gojën ndjekësit me një përgjigje


Rashel Kolaneci së fundmi është bërë pjesë e trupës në emisonin “Duplex Show” dhe padyshim është një nga më të pëlqyerat e publikut.

Ajo gjithashtu mban një marrëdhënie shumë të mirë edhe me ndjekësit në rrjete sociale, por ka edhe nga ata që kalojnë normat etike si ky i fundit:

“Rashel silikoni le nam nese ke enderr fluturimin ne hene, evitoje… se do plasesh me gjithe ate silikon” – ishte komenti ofendues i ndjekësit, të cilit Rasheli i është përgjigjur në mënyrë shumë spontane.

“Fli gjume me mire dhe nje emoji me puthje” – ishte komenti i saj. Duhet thënë se aktorja i ka mohuar shpesh këto akuza që i bëjnë për format trupore, duke e vërtetuar në shumë mënyra se është totalisht natyrale.

TË ngjajshme

Moderatorja shqiptare shfaqet ‘hot’

mergata.eu

Kaltrina Selimi shfaqet përvëluese në dasmë

mergata.eu

Shyhrete Behluli befason të gjithë me këtë thënie: Ti që më bën të lumtur mua…

admin
error: Artikull i mbrojtur !!