Mërgata Shqiptare
Showbiz

E akuzojnë për silikon, Rashel Kolaneci i mbyll gojën ndjekësit me një përgjigje

Rashel Kolaneci së fundmi është bërë pjesë e trupës në emisonin “Duplex Show” dhe padyshim është një nga më të pëlqyerat e publikut.

Ajo gjithashtu mban një marrëdhënie shumë të mirë edhe me ndjekësit në rrjete sociale, por ka edhe nga ata që kalojnë normat etike si ky i fundit:

“Rashel silikoni le nam nese ke enderr fluturimin ne hene, evitoje… se do plasesh me gjithe ate silikon” – ishte komenti ofendues i ndjekësit, të cilit Rasheli i është përgjigjur në mënyrë shumë spontane.

“Fli gjume me mire dhe nje emoji me puthje” – ishte komenti i saj. Duhet thënë se aktorja i ka mohuar shpesh këto akuza që i bëjnë për format trupore, duke e vërtetuar në shumë mënyra se është totalisht natyrale.

TË ngjajshme

Adelina nuk është ‘normal’, me këtë lëvizje e ‘shashtris’ dalin e saj

lajme

Kaq shumë e do Afrona Tarën, ja çfarë kanë bërë ato dhe Blero sot

admin

Egzona na prezanton me fustanet më të bukura që ka

admin
error: Artikull i mbrojtur !!