Bota/Rajoni

Do të habiteni: Ky është djali që i përngjan shumë Vuçiqit

do-te-habiteni:-ky-eshte-djali-qe-i-perngjan-shume-vuciqit

Do t’ju habit sa i përngjan Vuçiqit ky djalë nga Kroacia.

Një djalë i ri kroat është shndërruar në senzacion brenda natës për shkak të ngjashmërisë me Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiq

Mediat serbe raportojnë se Vuciq e ka gjetur “dublerin” e tij, i cili quhet Borna dhe është nga Kroacia.

Madje, djaloshti nga Kroacia i janë shtuar edhe ndjekësit në rrjetet sociale ndërsa në komente disa edhe i japin këshilla se cfarë duhet të bëjë si “President i Serbisë”.

Tjera nga rubrika

Kështu duket udhëtimi ajror aktualisht në gjithë Zvicrën

mergata.eu

Ja sa do të kushtojë një vaksinë kundër COVID-19

mergata.eu

Vjen paralajmërimi i frikshëm për një uragan, do të jetë jashtëzakonisht i rrezikshëm

mergata.eu

Publikohen shifrat e fundit të koronavirusit në Itali

mergata.eu

Lajmi i fundit: Konfiskohen 17,000 teste false të koronavirusit

mergata.eu

BE e detyron Serbinë t’i pezullojë të gjitha stërvitjet dhe aktivitetet ushtarake

mergata.eu