Lajme

Deputetja e AAK-së thotë se deputetët e kanë fshehur se janë të infektuar me Covid-19

deputetja-e-aak-se-thote-se-deputetet-e-kane-fshehur-se-jane-te-infektuar-me-covid-19

Deputetja e AAK-së ka tjënë se ka pasur edhe tjerë deputetë me COVID-19, por e kanë fshehur.

Teuta Haxhiu ka thënë se ka pasur deputetë të Kuvendit të Kosovës të cilët e kanë fshehur se kanë qenë të infektuar me COVID-19

Haxhiu tha se këta deputetë nuk e kanë bërë publike, por kanë qenë me koronavirus.

“Ka pasur deputetë që kanë qenë të infektuar dhe nuk kanë treguar. Gojarisht më është thënë se ka deputetë që nuk e kanë bërë publike, por kanë qenë të infektuar me COVID-19”, deklaroi Haxhiu.

Derisa ka folur për koronavirusin, ajo tha se vajza e saj është ofenduar e fyer, pasi Haxhiu e kishte bërë publike se ishte prekur nga koronavirusi.

“Vajza ime mori fyerje e kritika se unë e kam bërë publike që jam infektuar me COVID-19”, ka thënë Haxhiu.

Tjera nga rubrika

Mot i ndryshushëm sot në Kosovë

mergata.eu

Hashim Thaçi shtynë rifillimin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë

mergata.eu

Reagon fuqishëm Ambasada Amerikane: Nuk jemi kundër UÇK-së, sot Kuvendi mund ta dëmtojë trashëgëminë e UÇK-së!

mergata.eu

Vuçiq i përgjigjet Hotit pas deklaratave për Asocionin

mergata.eu

25 pacientë janë me oksigjeno terapi në Spitalin e Gjakovës

mergata.eu

Mungesa e kuorumit, Kuvendi dështon të miratojë rezolutën për Telekomin

mergata.eu