Mërgata Shqiptare
Kosova

Dalin pamjet, ky është momenti i aksidentit të tmerrshëm në Gjakovë,

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Gjakovë. Në Gjakovë, në një prej rrugëve të qendrës së këtij qyteti, sapo ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni mes një motoristi dhe një automjeti tjetër.

Image may contain: car

Motori duket se ka qenë në shpejtësi të madhe kur përplaset me automjetin e bardhë. Dëmtimet materiale në veturën e bardhë dhe motor janë të vërejtshme, por nuk dihet për dëmet fizike që mund të ketë pësuar motoristi.  VIDEO KETU

TË ngjajshme

‘Do ja kishe mobiluar dhomën Xhejsonit’, acarohet Alketa Vejsiu, bën për një lek komentuesen

admin

Edhe një tjetër mashtrim nga Loredana, këtë herë i përfshirë edhe Mozzik!

lajme

Veseli “godet” ashpër Haradinajn me këtë deklaratë

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!