Mërgata Shqiptare
SPORT

Dalin pamjet, ja çfarë bëjnë Ronaldo dhe Georgina në orët e vona në shtëpi

Cristiano Ronaldo ka ndarë me ndjekësit një video teksa po relaksohej në shtëpi.

Cristiano Ronaldo ka postuar një video në Instagram, me të cilën tregoi se çfarë bën në orët e vona.

Teksa ishte shtrirë në dysheme, futbollistit po i bënte masazh partnerja e tij, Georgina Rodriguez.

Ndërsa, ai po shikonte me vëmendje një ndeshje futbolli në një mbrëmje të zakonshme në shtëpi.

Për ndryshe, Cristiano Ronaldo është shumë i angazhuar në profesionin që ushtron.

TË ngjajshme

Barca e papërmbajtshme në Bernabeu, mposht Realin dhe kalon në finale të Kupës

lajme

Heshtet Bernabeu, Suarez e kalon Barcën në epërsi

lajme

Arsenal – Bournemouth, formacionet zyrtare

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!