Mërgata Shqiptare
Kosova

Dajli i Almedës është rritur dhe i ka ngja babait, ja sa i pashëm është ai

Ka disa javë që ai është bërë nënë.

Almeda Abazi njihet për bukurinë e saj, ajo u kurorëzua disa herë si Miss në Shqipëri. ‘Miss Albania’, ‘Miss Globe Universe’ dhe ‘Miss Tirana’ janë titujt e bukurisë së Almedës.

Ajo vazhdoi me karrierën në fushën e modës në Turqi me disa projekte në fushën e modelimit, shkruan Indeksonline. Atje ajo u dashurua dhe u martua me burrin e tanishëm aktorin Tolgahan Sayisman me të cilin kanë një fëmijë. E ajo po e shijon secilin moment me djalin e tyre Effhanin.

Almeda e ka publikuar një fotografi me djalin e saj duke bërë të ditur se ai i ka mbushur 40 ditë.

Fotografia e Rent A Car Onix

TË ngjajshme

Kurti: Mësimdhënësit ta vazhdojnë grevën me kusht që ta vendosin theksin te zvogëlimi i pagave të oborrit qeveritar

admin

Egzona një nënë e zonja, ja sa bukur i ka veshur binjakët

lajme

Baby G ‘çmend’ fansat në Instagram, pozon pa rroba në trup

admin
error: Artikull i mbrojtur !!