Mërgata Shqiptare
Kosova

Dajli i Almedës është rritur dhe i ka ngja babait, ja sa i pashëm është ai

Ka disa javë që ai është bërë nënë.

Almeda Abazi njihet për bukurinë e saj, ajo u kurorëzua disa herë si Miss në Shqipëri. ‘Miss Albania’, ‘Miss Globe Universe’ dhe ‘Miss Tirana’ janë titujt e bukurisë së Almedës.

Ajo vazhdoi me karrierën në fushën e modës në Turqi me disa projekte në fushën e modelimit, shkruan Indeksonline. Atje ajo u dashurua dhe u martua me burrin e tanishëm aktorin Tolgahan Sayisman me të cilin kanë një fëmijë. E ajo po e shijon secilin moment me djalin e tyre Effhanin.

Almeda e ka publikuar një fotografi me djalin e saj duke bërë të ditur se ai i ka mbushur 40 ditë.

Fotografia e Rent A Car Onix

TË ngjajshme

Gjendet 15 Vjeçarja Nga Prishtina E Zhdukur Që Dy Javë, ja si eshte gjendja e saj

lajme

Ambasadori Minxhozi informohet për funksionimin e “Ibër Lepencit”

admin

Sundimi i ligjit, kriter i vazhdueshëm për liberalizimin e vizave

admin
error: Artikull i mbrojtur !!