Mërgata Shqiptare
Showbiz

Çifti habit me skenat +18 në mes të lokalit të njohur në Tiranë. Pamjet bëjnë xhiron e rrjetit

Disa pamje të turpshme dhe bezdisëse janë duke u shpërndarë në internet, pasi personi që e ka fotografuar këtë skene thotë se behet fjale për një situate qe ka ndodhur në ambientet e një lokali të njohur në Tiranë pranë “Fakultetit të Histori Filologjisë”.

Ky çift qe shihni edhe ju ne foto, kanë shkëmbyer puthje pasionate dhe madje vajza i ka hipur mbi prehër të dashurit të saj.

Foton e ka dërguar pranë redaksisë së JOQ një qytetar dhe shkruan se nuk e kupton se si të rinjtë lejohen të dhurojnë skena +18 në ambiente të tilla publike.

Siç dallohet në foto djali i ka futur duart në pjesët intime vajzës. Dhe më keqja është se askush nga drejtuesit e kafes në fjalë nuk u kanë thënë asgjë.

TË ngjajshme

Dhurata po ‘shpërthen’ nga operacionet plastike, kjo foto dëshmon gjithҫka

mergata.eu

Ana me vallëzim sensual në rrjetet sociale

mergata.eu

Afrona bën ndryshimin drastik në pamje, bëhet zeshkane, ja si po duket

admin
error: Artikull i mbrojtur !!