Mërgata Shqiptare
Kosova

“Çfarë lloj krijese është kjo?”, Video që po çmend rrjetin

Përdoruesit e mediave sociale kanë mbetur të habitur pasi një grua ka postuar një video në llogarinë e saj në Facebook, në të cilën shihet një krijesë e çuditshme.

Fotografia e Rent A Car Onix

Sipas mediave të huaja, Vivian Gomez, e cila jeton në SHBA, publikoi pamjet të enjten në Facebook dhe shkroi: “Kështu u zgjova të dielën në mëngjes dhe e pashë këtë në aparatin tim dhe po përpiqem të kuptoj … se çfarë dreqin është!?

“Së pari pashë hijen që po dilte nga dera ime e përparme, pastaj pashë këtë gjë!” Një postim i tillë thuhet të ketë nxitur reagime të shumta si dhe është shpërndarë gjithashtu. VIDEO 

TË ngjajshme

Dënohen me burg tre persona në Pejë për falsifikim të statutit të veteranit

mergata.eu

Gili e zbulon dietën, me të cilën humbi 27 kg, për 4 muaj

admin

Reja e Afrim Muçiqit publikoi imazhe me të bukura nga dasma

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!