Mërgata Shqiptare
Kosova

Britma e lot ne QKUK: Ky eshte 17 vjeqari qe nderroi jete ne spital sot

Si pasojë e një aksidenti mes një një makine dhe motoçiklete në rrugën “UÇK” në Rahovec që ndodhi me datë 17.08.2019, ka ndërruar jetë një 17 vjeçar.Lajmin për Klan Kosova e ka konfirmuar zyrtarja e Policisë për Informim, Lirije Podrimaj. Viktima ka ndërruar jetë sot dhe me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë iu është liruar familjarëve. “Me datë 26.08.2019, policia në Gjakovë ka marr informacion nga mjeku kujdestar në QKUK-Prishtinë se ka ndërruar jetë viktima e aksidentit F.Sh/mashkull, shtetas i Kosovës i lindur në vitin 2002. Aksidenti ka ndodhur me datë 17.08.2019 në rrugën “UÇK” në Rahovec. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i çështjes dhe me urdhrin e tij trupi i pa jetë ju është liruar familjarëve”.

Image may contain: 1 person, standing, outdoor and text

TË ngjajshme

I propozon gruas 38 vjet më të re, shikojeni çfarë bo,mbe e bëri për vete

lajme

Vd*es në aksident tragjik një kosovar në Zvicër

admin

Ndërroi jetë edhe personi i dytë në QKUK

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!