Mërgata Shqiptare
Kosova

Bëhuni gati, ky është moti që na pret nesër

Sërish ndryshim i motit. Dita e nesërme do të shënojë rënie të ndjeshme të temperaturave.

Temperaturat do të zbresin deri në 14 gradë Celsius në vendet malore, ndërsa maksimalja do të jetë deri në 26 gradë. Ndërkohë, nuk do të ketë rrezik për zjarre, pasi pritet që e diela të shoqërohet me reshje shiu dhe erëra të forta, kryesisht në zonat malore.

Image may contain: cloud, sky, car, outdoor and nature

Image may contain: outdoor and text

Image may contain: car and outdoor

Image may contain: car and outdoor

Image may contain: text

TË ngjajshme

Vogëlushja në foto është gruaja e këngëtarit të famshëm shqiptar

lajme

Zbulohen detaje tjera nga vr*asja e dy vëllezërve

lajme

Haradinaj takohet me Sindikatën e Shërbimit Civil, zotohen për bashkëpunim dhe dialog

admin
error: Artikull i mbrojtur !!