Mërgata Shqiptare
Kosova

Aksiden tragjik, nderron jete një vajzë 2 vjeçare

Gjatë ditës së djeshme në hapësirën për parking në rrugën “23- Oktomvri” në Shkup, makina “Fiat” me targa të Shkupit, e drejtuar nga 35-vjeçari A.S nga Shkupi ka goditur një vajzë dy vjeçare në Shkupi. Nga goditja, fëmija ka marrë lëndime të rënda dhe ma makinë të Ndihmës së shpejtë është dërguar në Spitalin e Qytetit ku i është dhënë ndihma mjekësore.

Image may contain: car

Në orën 15.20 megjithatë fëmija nuk ka arritur tu mbijetoj plagëve dhe ka humbur jetën.
Hetim në vendngjarje ka kryer Prokurori Publik dhe ekipi i SPB Shkup.

TË ngjajshme

Sylejman Selimi vizitoi Ministrinë e Mbrojtjes dhe FSK-në

admin

Bieber: Për ndryshimin e kufijve të Kosovës po zhvillohen bisedime të fshehta

admin

Me homazhe dhe nderime i jepet lamtumira e fundit ish-ushtares së UÇK’së, Fetnete Ramosaj

lajme
error: Artikull i mbrojtur !!